Скільки платитиме власник нерозмитненого авто на іноземних номерах

 

150 євро на рік за авто на іноземних номерах – таку суму платитимуть власники нерозмитнених автомобілів у разі ухвалення законопроекту №5567. 

А поки йде розробка законопроектів Ви можете придбати авто з Європи, без розмитнення, скориставшись послугами спеціалізованих фірм, накшталт Freedom Auto

За законом громадяни України, які ввезли нерозмитнене авто, мають 10 днів аби покинути територію України, якщо в’їжджають і виїжджають через різні КПП і 5 днів якщо через один і той же пункт. У іншому випадку автовласник протягом 10 днів повинен розмитнити авто. Якщо ж пройде більше цього терміну, такого водія чекає на перший раз штраф, вдруге – цю автівку вилучать. Але Співробітники компанії Freedom Auto знають як Ви можете придбати авто за Європейською ціною, та використовувати його в Україні безстроково.

За словами голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної жоден із 22 законопроектів, які зараз перебувають у профільному комітеті, не можуть комплексно вирішити це питання.

– Дані законопроекти не вирішують проблему в цілому, тільки частково, дуже частково. І я би не стала, як народний депутат, обіцяти людям, що цей законопроект буде прийнятий, бо навіть у Верховній Раді, я впевнена, немає консолідованої думки і немає голосів проголосувати за ці законопроекти.

Нагадаємо, раніше ми з"ясували чи можливо безстроково використовувати авто з Європи без розмитнення.

А наразі ми дізналися скільки платитиме власник нерозмитненого автомобіля на іноземних номерах, якщо приймуть законопроект №5567, через який в Києві 24 січня активісти перекрили кілька в’їздів до Києва.

Розрахунок митних платежів при тимчасовому ввезенні автотранспортних засобів особистого користування із пільговою ставкою акцизного податку:

Отож, поки у Верховній раді вигадують як заробити на своїх роботодавцях, Ви можете скористатися послугами компанії Freedom Auto Trading, яка допоможе Вам безстроково використовувати автомобіль з Європи без розмитнення, це - компанія, якій довіряють тисячі Українців.
 

Freedom Auto - компанія по пригону авто з європейських країн. Співпраця з авто майданчиками багатьох країн Європи, а також з відомими онлайн майданчиками, дозволяють нам пригнати під замовлення фактично будь-який автомобіль.
У нас можна не тільки купити авто, а й отримати додаткові послуги (організація поїздки в Європу за автомобілем, доставка авто з гарантіями збереження комплектації і багато іншого).

Категории: 
UkraineTOPnews